سوالات متداول

سوالات متداول

بله شما میتوانید با مراجعه به صفحه کاربری خود اطلاعات خویش اعم از ( ایمیل ، شماره تلفن و … ) را ویرایش کنید.

هزینه ارسال محصولات در تهران و شهرستانها متفاوت است :

لجستیک فروشگاه PLCMarket در شهر تهران برای خرید بیش از 3۰۰۰۰۰ تومان ارسال بار تا آدرس خریدار را به صورت رایگان انجام می دهد و برای خرید کمتر از ۱۰۰۰۰۰ تومان به صورت ثابت مبلغ 3۰۰۰۰ تومان به فاکتور خرید شما جهت حمل و نقل افزوده خواهد شد .

حمل و نقل برای شهرستان ها بدین گونه است که برای خرید بیش از 3۰۰۰۰۰ تومان بار به صورت رایگان تا باربری حمل می گردد و برای خرید زیر 3۰۰۰۰۰ تومان مبلغ 3۰۰۰۰ تومان به فاکتور خرید شما جهت حمل بار تا باربری افزوده خواهد شد (هزینه باربری و از باربری تا مقصد بعهده خریدار است).

بله ، میتوانید با مراجعه به صفحه حساب کاربری ، قسمت گزارش سفارشات ، تمامی گزارشات خریدهای خود ( تمامی سفارشات اعم از لغو شده ، ارسال شده و … ) را مشاهده کنید.

این امکان وجود دارد که ایمیل حاوی لینک تغییر رمز حساب کاربری ، به عنوان هرزنامه درصندوق ذخیره spam  یا  junk  ذخیره شده باشد لذا نسبت به مشاهده و بررسی  صندوق spam  یا  junk  ایمیل خود اقدام فرمایید.

شما در۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش هایی که درساعت های غیرکاری ( ازساعت ۸ الی ۱۷ ) ثبت می شوند ، دراولین ساعات کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد .

زمان ارسال سفارش به پارامتر های متفاوتی از قبیل نوع محصول ، تعداد و روز ثبت سفارش بستگی دارد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن پشتیبانی فروشگاه تماس حاصل فرمایید .

 

خیر. فروشگاه PLCMarket در هیچ نقطه‏‌ از کشور نمایندگی یا شعبه ندارد .

 

ضمانت اصالت کالا

7 روز ضمانت بازگشت

پرداخت در محل

پشتیبانی 24 ساعته

تحویل اکسپرس

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌ها باخبر شوید:

فروشگاه

آدرس ایمیل : info[at]plcmarket.ir
شماره تماس : 55233319 - ۰۲۱
تماس ضروری : 09125971974
0 علاقه مندی
0 مقایسه

سبد خرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)

Scroll To Top